Mūsu Īrijas Atvaļinājums 2009

       Kā katrs iepriekšējs, Īrija ir mazāka par valsti no Menas, ar apmēram 170 jūdžu un apmēram 300 jūdžu garuma platumu. Kāds var darbināt apkārt tam dienā ar dažs plānojot.
       Mēs pienācām Dublinā Maijā 28, 2009 un būt izlēmis iepriekšnotikt lielpilsēta līdz mūsu ceļojuma beigām, tāpēc mēs vadījām ziemeļi līdz Ziemeļu Īrijai. Uz mūsu veida, mēs apstājāmies Boyne vietnes Kaujā kuru pat šodien, ierosina konfliktu starp Protestantiem un Katoļiem. Tas pastiprināja Protestanta Angļu pauzi pie Īrijas un mierīgs šodien tas ir sadalīta valsts ar konfliktu. Vislabākais veids parādīt kādu notika ir karte no battlesite brošūras. Par collas dziļuma kaujas studijām noklikšķēt saiti zem attēla.


Boyne 1690 kauja

Mēs tad nākamais pārnesums uz Brú Na Bóinne Apmeklētāja Centra kur sekojošs pērkot biļetes (jums vajag biļeti un šis ir vienīgā vieta iegūt viņus), jūs ejat par puses jūdze pāri tiltam uz kur jūs pusdienojat autobusu kurš vada jūs uz Newgrange pārejas sarežģītā Brú Na Bóinne kapa Apgabalā Meath. Tas ir viena no visslavenākajām aizvēsturiskajām vietnēm pasaulē vecāks par Piramīdām. Ņemot autobusa slodzi reizē (jums arī bija jāatgriežas par tas pats autobusu) atstājot katras 15 minūtes vai vēlu ja ne pietiekams cilvēki, viņi varētu kontrolēt bojājumu uz vietnes. Tavs apmeklējums ir apmēram 1 stundas. Lai iedomātos lielumu, kas ir cilvēki par labo pusi gaidot iet iekšā. Akmens priekša gāja viss veids apkārt bet kad pārbūvējams viņi ievietoja to augšup tikai parādīt cik tas izskatījās.


Priekšpuses ieeja un saules ieejas caurums


     Margas ir soļiem uz katras puses saņemt pa akmeņiem priekšā. Sākums virs durvīm ir "pāreja." Tas ir gaismas pārejai kapā ziemas ekvinokcijas nedēļas laikā. Citi pārejas kapi ir orientēti uz atsperes ekvinokcijas. Sākums kapa centrā ir ļoti zems un šaurs. Dažam no mums ar sievišķīgām līknēm bija jāizspiežas cauri. Mēs gājām iekšā ar pieaugušais un bērnu maisījumu ar giggly vidus skolotāju pāri. Iekšpuse bija apaļa centrāla vieta kas bija atvērts viss veids uz jumta. Kaps bija tā prasmīgi gatavots ka tas bija pilnīgi sausa iekšpuse-lietus veļ prom ēku kā prom bruņurupuča čaumala. Bija blakus uz centrālās atveres ka vienā reizē saturēt kremējamās cilvēku trīs kameras skaitļa atliekas. Bēdīgi, virs gadsimtiem kopš kaps bija atklātajam sekojošs Boyne Kauja, nedaudz nekā uzmanīgi tūristi nesoši prom un citādi sajaukt augšup atliekas un antropologi nevar teikt ar pārliecību cik daudz kas vecuma cilvēki vai dzimums bija apglabāts šeit. Viņi arī iesniedza līdz cilvēku griezt viņu nosaukumus un datumu par sienām dzinulim. Mēs bijām pilnīgi saviļņoti kad mūsu ceļvedis izslēdza gaismas atstājot mūs kopējā tumsā. Tad viņa pārvērta uz gaismas kas simulēja saules gaisma pāreju kapā kā tas notiek saulgriežu laikā (kad saule nejauši spīd Īrijā ziemā, kas ir), un mēs aplūkojām cik tas blāvais stars sasniedza tiesības kapa centrālās kameras aizmugurei. Vai Akmens Laikmeta cilvēki, kuram bija tikai akmens instrumenti izmantot, uzskatīja ka mirušais gari bija vesti ārā vai iekšā mēs nekad nezināsim. Ir dažādas iespējas, bet mēs bijām cilvēces ever-present transcendence apzināšanās kustināti. Griešana par centrālo akmeni stāv pāri arī noslēpumaina, bet drīkstēt pārstāv sauli. Šis raksts ir pervasive starp senu griešanu pāri Eiropai. Kad mēs radāmies septiņi un deviņi gada veči starp mums (un iespējams dažs no mums 60-somethings) vēlējās velt pa garajam zaļajam zālienam. Tētiņš rāpās izskaidrot kāpēc mums nevajadzētu bet dažs darīja tas kaut kā kad viņa aizmugure bija griezta.
     Sekojošs ceļojums, piedziņa un apgaita atpakaļ, mēs vadījām Ziemeļus līdz mūsu iepriekšsagatavotajai gultai un brokastīm Ziemeļu Īrijā. Pirms atsevišķiem gadiem visi apmales krustojumi bija pārvietoti tāpēc mēs nekad nezinājām kad mēs šķērsojām to. Mūsu pavediens bija ka valūta mainīja. Apmales pilsētas pieņēma gan mārciņas un eiro.
     Mēs pienācām uz Carnside Viesis Māja B & B un nekavējoties mīlējām skatu. Šis bija skats no mūsu loga un pēdējais lietus līdz mēs atstājām valsti.


Nākamo rītu mēs gulējām vēlu kā mūsu nākamais apmeklējums bija nedaudz nekā puses jūdze prom,tā nekāda steiga.


Mūsu nākamais galamērķis klints augša un aizmugurē

     Mēs gājām uz Milzi Dambi kurš acording uz Ziemeļu Īrijas mājaslapas http://www.northantrim.com/causeway stones.htm tas paziņo "Dambja become plaši zināmais kā 'Astotais Pasaules Brīnums ' no 1700s kad lieli apmeklētāja skaiti nāca apskatīt šo apbrīnojamo bazalta kolonnu sakārtojumu, tas ir vērtēts ka ir apkārt 40,000 iekšējs kopējs. Šodienas apmeklētājs ir brīvs klejot virs akmeņiem bet tas nebija vienmēr gadījums. Augot pasaules slava ierosināja pieaugošus apmeklētāju kurš iedvesmoja sindikātam saistīt ienesīgas maksas sistēmā apskatīt akmeņus pie tuvām rokas skaitus. Par vairāk gadsimtu priekš šīs sistēmas, bija bijis pieejas un īpašumtiesību strīdi, akmeņi ir nožogoti, pieeja noraidīja un dažādi juridiski izaicinājumi gatavojami. Lai kā, 1897. gadā viena gara juridiska kauja starp šo sindikātu un vietēji cilvēkus kurš iebilda notika, Augstā Tiesa Londonā atzina ka ceļš uz akmeņiem bija eksistējis par publisku pieejamību uz piekrastes joslas bet atlokot pieejas atzīšana virs akmeņiem. Milzis Dambis Sabiedrība pēc tam uzlaboja vietni, iežogoja brīvs akmeņi un aplika maksu apskatīt viņus pie tuvām rokas. Dambis nāca publiskās īpašumtiesībās 1963. gadā kad tas bija Nacionālās Uzticības pirkts bet tas ir pateicoties maza cilvēku kurš aizsargāja par senām veida tiesībām vēls 1800's kas ir vedis uz šīs brīvās pieejas šodien lente. māja vienreiz stāvēja punktā mini-bus tagad griež riņķī, caretaker dzīvoja tur pārraudzīt akmeņi un turnikets, caur Milžiem Vārtiem būt Viktoriāņu tējas telpa - abi ir sen gājuši. ir nekas atstājams no divi simt gadu vecās tradīcijas kas pastāvēja starp lokāliem cilvēkiem, kurš apgādātu mazus steliņģus gar taku kurš noved uz dambja vai ceļvežu kurš izrādītu jums vai laivinieki kurš airētu jūs apkārt līdz Portcoon Alai vai ap pagātni Dambis apskatīt iespaidīgo Amfiteātri."
     Mēs pirmais gājām klintis virs akmeņiem un atskatījāmies uz mūsu B & B kurš bija darba lauksaimniecība. Vai es aizmirsu sacīt ka ja jums nepatīk zaļu krāsu tad neapmeklēt Īriju?

 Klintis SkatiUn tad mēs gājām lejup līdz akmeņiem


Sekojošs šis apmeklējums mēs pārvietojām uz Carrick Virvi Tiltu tikai pa ceļam.


Juris krustojot tiltu

Carrick-a-Rede (no Skotijas Gēļu valoda Carraig-a-Rade) nozīmē iezi ceļā. Ceļš ir jūras maršruts Atlantijas lasim par viņu rietumu virzienā ejošs brauciena pagātni Carrick Salu. Par vairāk 350 gadiem, zvejnieki ir sasējuši virves tiltu 30m virs jūras atļaut viņiem piekļūt vislabākās vietas uztvert migrējošo lasi. Vietēju zvejnieku krustojošs regulāri, tilts tagad iesniedz izaicinājumu līdz apmeklētāju tūkstoš katrs gads kurš nāk baudīt tas pats skatus un augstus saviļņojumus. Tas kurš seko iekšējs krustojot ir apbalvoti ar augu un savvaļas dzīvnieki pārpilnību.
Larrybane vai Laragh Aizliegums nozīmē seno balto vietni, un ir kaļķakmens zemesraga guļot uz Larrybane Nišas rietumiem nosaukums. Dzelzs Vecuma forts stāvams uz zemesraga apkārt AD800. Mūsu nākamais apmeklējums bija uz Dunluce Pils bojāejām.


1200s Ričardā de Burgh, Olstera Grāfs, veidot pirmo pili Dunluce.

"Vienā punktā, virtuves daļa atkal uz klints seja sabruka jūrā, sekojošs kurš īpašnieka sieva atteica dzīvot pilī vairs ilgāk. Pēc uzraksta, kad virtuve iekrita jūrā tikai virtuves zēnu pārdzīvojošu, kā viņš atradās virtuves kurš nesabruka stūrī.Dunluce Pils kalpoja kā Antrim Grāfa sēdeklis līdz McDonnells noplicināšanai 1690. gadā, sekojot Boyne Kauju. Kopš tā laika, pils ir pasliktinājusi un daļas bija izpūtas kalpot kā materiāli par tuvējām ēkām." Kotēt no Wikopedea. Spāniešu Armādas atlikumu māja nonāca šeit un novietoja dažu no tam lielgabaliem fortā aizsardzībai.

Mēs sākām vēlu nākamo dienu par durvīm neveikt atvērt līdz 10 AM un būt tikai apkārt stūrim. Mēs gatavojāmies uz Vecu Bushmills Destilācijas iekārta un darot kāds nogaršojošs.


Bushmill Destilācijas iekārta

Mēs atkal veicām dienas ceļojumu uz bada villiage Doagh, Īrijas Republika.


Bads Ciemats bija interesants iekšā ka mēs ieguvām ļoti daudz ziņas par ne tikai badu bet par Britu Īru valoda apspiešanu. Daudzi lūdza kāpēc cilvēki apņemoši pa jūru mira badā un atbilde bija ka bija bijis vētra kas slaucīja ārā daudz no zivs populācijas tikai brīvs krasts kur cilvēki zvejoja ar tīkliem. Tā kad kartupelis kultūra neizdevās un bija neviena zvejošana, cilvēki pārdeva viņu zvejošanas iekārtu pirkt barību. Fakts ka katra cita kultūra zēla bet bija eksportējošs vietā barojot tauta parādīja cik British vērtēja Īrijas dzīvību. Mūsu ekskursijas vadītājs un citi iekšējs citās vietās veica to skaidri ka Īru valoda dusmojas vēl par cik trūkums bija apiets un par emigrēšanu no katrs trešais no iedzīvotājiem uz U.S., Kanāda un Austrālija. Dominējošais noskaņojums bija "jūs atstājāt un nekad neatgriezāties. mēs palikām."

Mūsu nākamais apmeklējums bija uz Londonderry vai Derry kā Īru valoda paaugstina.. Boyne Kauja vel pastāv.Ģilde Hols, Derry

Londonderry lielpilsēta centrs ir cietoksnis no agrākajiem laikiem. Persona var iet cietokšņa sienas pilnīgi apkārt lielpilsētai kurš ir vienīgā lielpilsēta Eiropā tas lielums kur jūs varat veikt to.

Mūsu pirmā pietura bija Londonderry Muzejs kas deva mums collas dziļums vēsture no kā lielpilsēta bija veidota un Spāniešu Armāda nolaistoties tur (un Angļu valoda norāda no sakaujot to Angļu Kanālā, bet fakti parāda ka viņi saglabāja to no nolaišanās). Mēs tad gājām pastaigāties gar sienām un mēs bijām saskarti ar cīņas seju murālija ar apdzīvojošajiem spēkiem .
Propagandas karu mēs nevarētu tikt pasargāts no redzēšanas. Ēku kurš ir redzams no vecās lielpilsētas sienām skaitlim bija krāsošanas zīmējot incidenti un "nepatikšanu martyrs." Šis kāds ir no jaunas skolnieces kurš bija nogalināta. Mēs nedzirdējām viņš visu sižetu, bet no šautenēm uz malā no krāsošanas mēs minējām viņa bija nošauta.


Baznīca Londonderry kurš tornis bija Āngļi lietots ievērot lielpilsētu.

Mēs tad veicām ceļojumu apskatīt Donegal Pussalu . Tas ir Īrijas Republikas dēļ veida Ziemeļu Īrija sagriež Īrijas Republikā daļa. Apgabals ir vairāk Īru valoda nekā citi ar ielas nosaukumiem daudz pilsētu Īru valoda tikai. Dzenot apkārt Pussalas atnestais lieliskajiem skatiem uz katra soļa, ar zaļiem laukiem skrienot līdz jūras malai, dīvainas baltas kotedžām un aitas un liellopu ganāmpulki apslacīt pāri zaļais.


Donegal Pussalas daļa (vai es sacīju kaut ko par zaļu)

Kā mēs ceļojām visu Īrijas valsti mēs nācām par daudz sena forta un bēru vietņu, daudzi tikai sēžot atklātos laukos


Portāla kaps.

Kremētās atliekas bija iebāztas zem iežiem un sašķiebtais "altāris" jo rituāli bija celt ar sviru vietā.


Mēs palikām Donegal kurš ir skaista pilsēta. Kamēr tur mēs apmeklējām Donegal Pils bojāejas.Kamēr Donegal mēs apmeklējām divreiz lokāls tradicionāls Īrijas mūzikas kroga un dzirdējām lielas skaņas. Mēs uzzinājām ka mūzika kā šis nevarētu tikt dzirdēts Ziemeļu Īrijā un cilvēkos ceļotu attālumu līdz Donegal.


Dāma par tiesībām spēlēja divas karotes un ārā no redzes par kreisais būt divas neredzīgas sievietes no Šveices spēlējot flautu un ģitāru.. Vīrietis spēlējot "izspiešanas kaste" būt lokāla savienošana iekšā. Mūzika parasti sāk 9:30 vai 10:00 un beidz uz 2AM bet mums nebūt nepatikšanas atbalstot nomodā


Lielpilsēta Centrs Donegal
Lielpilsēta bija krāsota vibrējošs. Cilvēki visur bija draudzīgi un uzņemošs. Lai kā, viena lieta mēs dzirdējām no dažādiem cilvēkiem daudz Īrijas vietu bija sūdzība par U.S. naudu. Viņu mārciņas un Eiro monētas ir ļoti vērtētas, daudz nekā papīra nauda, un cilvēki sacītu U.S. jūs iegūtu monētu riekšavu kā maiņa, bet tas nebija vērts viss. Ļoti izvēlīgs, ļoti izvēlīgs, ļoti izvēlīgs. Mēs tad pārvietojām on un apstājāmies ar citu pili.


Donguaire Pils

Mēs atklājām ka viņi ēda pusdienas kas nakti tā sekojošs ierakstot to un ņemot ceļojumu, mēs gājām uz ciematu pāri līcim.


Kilfenora, Īrija

Mēs ierakstījām katrs B&B un apmeklējām pilsētu kur ir Kilfenora Katedrāles kuram ir trīs augsti krusti zem stikla jumta saglabāt viņus un viens ārā bojāejas. Bija arī bēru akmeņi iekšpus baznīcas kam bija kādas uzjautrinošas piezīmes tāds kā "šeit atrodas Džonu Smitu, 1523-1567, un viņa sievu." Es minu viņai nebija nosaukums un piedzimt nekad arī ne mirstošs, tikai apglabājošs.


Mēs gājām uz Īriju domājot ka mēs apmeklētu augstus krustus augstās vietās, bet daudzi no viņiem ir atnesti telpās par saglabāšanu. Mēs redzējām vienu ārā Kilkenny Metodiķa baznīcas dārzā, bet tas bija ļoti spirdzinošs un drīkstēt būt bijis reprodukcija. Daudzi ir mocīts Jēzus par vienu pusi ar dažādiem simboliem un bieži lokāls laidnis par citu pusi vēlreiz ar simboliem. Kādiem krustiem ir rune marķēšanas uz stūriem kas ir sena Ķeltu izcelsmju rakstīšana. Tas ir pieņemts tikai daļā. Viņiem vajag atrast ekvivalento no Rosetta akmens pienācīgi tulkot šīs rakstīšanas.


Linda blakus bēru akmeņi. Ķermeņi ir apbedīti zem grīdas.


Mūsu informācija bija ka bija rinķa forts un bēru vietne tuvu tāpēc mēs nolēmām iet un redzēt to. Ko mēs nezinājām būt tas kad mēs pienācām automašīnu stāvvietā, mums bija jāiet grūts viena jūdze uz kalna augšas. Redzot daudz puķes, koki un visi acāliju plaukumā meži izpirka smagu pārgājienu nedaudz, kā tas bija karsts un Linda nebija valkājusi pareizās kurpes par kalna kāpšanu.


Riņķu forta daļa. Šis bija celti izmitināt vadošo cilts ģimeni, aizsargāt mājlopus un, uzbrukuma gadījumā, aizsargāt tautas kurš aizņemtu nojumi tur pauzi. Mēs aplūkojām diorāmu parādot cik šīs mazās kopienas bija apgādātas skaitli.


Juris palīdzība veido portāla kapu.

Pastāvīgu akmeņu apkārt portāla kapam un lielo skatu no augšas piemēram atliekas.


Sekojošs mūsu dzīvā apgaita mēs atgriezāmies un vēlu apmeklējām vakariņas pilī. Barība bija laba un izpildītāju kurš darbojās, dziedāja, spēlēt un deklamēt atlases no lielajiem Īrijas autoriem kalpojošs.


Nākamais rīts pirms brokastīm es soļoju ārā un skatījos zvejniekiem aizbraukt uz viņu laivām bēgumā.
Sekojošs šis mēs vadījām dienvidus un atradām Ezeru Gill.Ezers Gill Gulbis

Šis ezers bija kāds aprakstošs ar dzejnieku Viljamu Batleru Jeitss "Ezers Innisfree Sala ".
Mēs tad apstājāmies un apmeklējām Parkes Pili ar ezeru. Tas bija veidots ar Īru bet sekojošs esot karams par esot nodevējs uz Angļu Vainaga, Angļu ģimene Parke pārveda to.Parke Pils sēta. Uz tiesībām ir stallis un avots, aiz Lindas noliktava un smēde. Kāpnes par kreisajiem svinam uz noplūdes maršruta kas atļāva ģimenei bēgt pāri ezeram gadījumā siena bija izsist caurumu un arī uz pils sienas ejas.


Mēs tad atradām liktenīgo Īrijas daļu. Tas ir saukts Burren kurš ir apmēram 150 kvadrātveida kaļķakmens jūdzes "ietve." Šis bija tropiska jūra uz vienā reizē un daudz gan pazīstama un dīvaina zivs un jūras radījumu fosilijās tikt atrasts tur.

Burren, kurš ir apdzīvotais iznomājot ļaudis, arī satur 80% no Īrijas vietējiem augiem.  Dēļ tā unikāla klimata tam arī ir Vidusjūra un [artic augi. Mēs aplūkojām daudz lauku puķu plaukumā, ietverot sīkas orhidejas. Kamēr tur mēs apstājāmies visslavenākais un fotografēta portāla kapā Īrijā.

Poulnabrone Portāls Kaps

Kad izrokošs 1986 - 1988 viņi atrada ka aptuveni 33 cilvēki bija oglekļa datējuma apglabāti tur uz apmēram 4000 BC. Kauli bija no mazbērniem, bērniem, un pieaugušais, vīrietis un sieviete. Tas bija arī citu reliģiozu rituālu vietne. Mēs pieņēmām kaps bija likts kopā ar sviru lietošanu un uzkrājot akmeņus augšup līdz vēlētais līmenis bija izstiepts. Kaps bija aplenkts prom tāpēc neviens nevar kāpt on to vai citādi sabojāt šis Akmens Laikmeta reliktu.

Mēs gājām uz Moher Klintīm vai kā es saku "Pārvērtēts," un es sacīju atstājot,"nevienas Moher Klintis."

Es atskatos uz kur es ņēmu iepriekšējo fotoattēlu. Tornis bija slēgts jo viņi sagatavoja par vākšanu. Sākotnēji kāds varētu vest lejup līdz malai un atrasties šūpoties viņu pēdas, bet dēļ daudz apmeklētāju kas zaudēt līdzsvaru un mira dēļ pēkšņās pieturas īstenībā, viņi ievietoja augšup 5 pēdu betona šķērsli. citā pēdu galā būt memoriāls uz tiem kurš iekrita. Daudz cilvēku, kurš bija nepatikšanas lasot brīdinošās zīmes, kāpušo virs barjeras tā ka viņi varētu tikt fotografēts skatoties lejup.

Diezgan tuvu pie malas priekš mami!


Pa uzkalnam un pa ielejai caur Īriju
Mēs ceļojām tālāk gar laukiem caur rajoniem ne parādāmiem uz ceļojuma brošūrām.


Abbey Klosteris Apgaita
Mēs apstājāmies mazajā [Quin pilsētā par vakaru un pilsētas centerpiece būt izpostīta abatija. Tas bija skaists vakars, tā sekojošs ēdošas vakariņas mēs veicām ceļojumu un tikt apburti. Šis ir kur mūki veica viņu vingrinājumu ziemas mēnešu laikā.

Mēs domājām šis bija lielisks nosaukums kredīta savienībai. Stundas bija Pirmdienu no 10-2 un Piektdiena no 1-4. Es ceru kalpotājiem bija citi darbi. Vai viņi laupīja Pēteri maksāt Pauli?

Mēs pārvietojām on un nācām uz bada kotedžas un kā mēs gājām augšup pa uzkalnam mēs aplūkojām citu portāla kapu. Uz citas ceļa puses bija cits kaps. Šis ir burtiski visur valsts. Mēs kāpām ceļu un ceļojām māju kur cilvēki faktiski badojās kamēr Angļi eksportēja barību no valsts.


Ja kāds varētu ēst skatu neviens nebūtu badojies. Ievērojiet mežonīgo foxglove plaukumā par kreisais.
Teksts nodrošināja bada mājā.

Foxglove closeup.  Šis un citi ziedi parasti redzams dārzos būt visur.


Mēs šķērsojām ielu apmeklēt citu senu fortu. Tas bija novietots tieši uz klints malas un mēs brīnījāmies par noplūdes maršrutu bet tur bija maza informācija.
Linda ir parādīta ienākot Dunbeg Zemesraga Forta parādes durvis, uz ārējas tiesas. Bija cita ieeja uz iekšējās tiesas kam bija sargkareivja amati abi pusēs. Sargkareivja amati bija kā cubby caurumi piecās pēdās biezas sienas. Ja ienaidnieks vadīja iegūt ar otro ieeju, sardzes varētu uzbrukt no aizmugurē. Tas bija viss dry-stacked akmens un ne daudz būt nokritis. Tas ir uzskatīts ka jumts bija jumta klājums koka siju atbalstošs. Vēlreiz, cilts vadītājs dzīvotu iekšā un paplašinātās ģimenes pauze bēgtu iekšā no ienaidnieka.


Vienīgais veids uz tā bija no zemes

Ieeja

Ne vislielākā zvana forts mēs apmeklējām, bet gluži plašs un iespaidīgs. Tas bija minēts būt apmēram 5000 gadus vecs.


Uz katrs komplekss no " bišustropa" būdām, cits kopienas no aptuveni veids 500 AD, Kristietes simboli bija griezti par akmeņiem. dry-stacked akmens mājas atgādināja bites stropus, esot apkārt un pakāpeniski sašaurinot līdz noapaļotam jumtam. Dažs bija savienots uz citiem veidot vairāk istabu mājokli.

Ja durvis atstās vaļā tad aitas apedīs Tualete
papīru
. paldies

Pretēji kādas Eiropas daļas, mēs bijām iespiesti ar tīru un modernām tualetēm pat visneiespējamākajās vietās. Šī zīme bija iekšpus kybo uz bišu stropa kopienā, un pārsteidzoši, iekšā nebūt smirdošs kauliņš, bet dzirkstošs tīru uzplūdusi tualete un izlietne. Bet, esot valstī, ir citi riski!


Sauss saliktus žogs uz vislielākā zvana fortā mēs apmeklējām.  Šis parāda prasmi, bet arī darbs iesaistošais. Whew! Bet, ja akmens ir vispārpilnākās ēkas materiāls kas ir ko jūs izmantojat.

Skats no kalnu pārejas, kurš, kā mēs saņēmām zaudējams, mēs vadījām pāri trīs reizes.

Labi žogi veic labus kaimiņus

Gallarus Oratory 7. gadsimts
Šis bija mūku celts un aizstāt citu baznīcu par šo vietni. Bija kāds gravis, pa kreisi, bet nekas nav tiešām zināts par tautu kurš veidoja baznīcu vai kas cits būt eksistējis tur.  Baznīca bija celta bez nekāda miezera.


Iekšpus retorikas tas ir ciešs un sauss ūdens. Mazais logs ir pretējs durvis.

Mēs parasti redzam fuschia iekšējs karot grozus par lieveni, bet šis esam astoņu pēdu augstie dzīvžogi plaukumā apkārt oratory ceļiem.

Kinsale, Īrija

Svētais Multose Sardze Keta


Svētais Multose Baznīcas zobena asināšana.
St Multose ir Normandieša ēras baznīca kas bija būvēta uz citas baznīcas vietnes. Zīme sacīja ka Kristiete cienīšana bija piedāvāta šajā vietā 1400 gadiem. Baznīcai bija stiprs kvadrātveida tornis ar bultas spraugām un durvju stenderes parādīja kur cienītāji asināja viņu zobenus. Mēs minējām ka Normandieša laikos, kad bija vēl uzbrukumi ar pagāna ciltīm, ka pilsētnieki bēgtu uz baznīcas drošībai. Kā mēs ceļojām mēs varētu klausīties uz ērģelnieka praktizēšanas.  Kamēr tur mēs arī apmierinājām pāri no Čikāgas kurš laipni veica mūsu fotogrāfiju.

Waterford Kristāla Pelnrušķītes autobuss

Vienu glāze vīnu naktī.
Waterford bija gan interesants un skumjš. Mēs apmeklējām kristāla rūpnīcas apmeklētāji centru un uzzinājām par pagatavošanu un kristāla gravīru, bet mēs arī dzirdējām par aizverošais no pienācīgās rūpnīcas uz ilgiem nepareiza vadība gadiem. Seši tūkstoš cilvēki, ietverot 600 stikla pūtējus un iegravētājas, bija ārā no darba bez pensijas, atdalīšanas vai jebkurš cits palīdzības veids. Apmeklētāju centrā viņi norādīja mums ka neviens Waterford stikls bija uzrādošs vairs un kad krājums viņiem bija bija nodots kas būtu tas. Tā ja jums ir vēl Waterford kristāls, veikt labu tā uzmanību tāpēc ka tas drīkst būt ļoti vērtīgs kādu dienu. Kad mēs teicām ka U.S. ja bizness kā Waterford, kurš nodarbināja tā daudz cilvēku un zīmēja tā daudz tūristu uz lielpilsētas, dabūjamās nepatikšanās, lielpilsētu, apgabalu, valsts pat, pārvietotu taupīt to kaut kā. Mēs bijām stāstīti, rūgti, ka Īrijas valdība ir diezgan nekompetenta. Tas bija vēlēšanu laiks tur un mēs lūdzām vai jauna administrācija veiktu atšķirību. Neveica šķist būt daudz tā cerības. Bet tas veica par interesantām sarunām ar bārmeņiem, B&B īpašniekiem un citi.


Waterford Ir tīra lielpilsēta


Kristus Baznīca, Waterford
Vēlreiz, šī 18. gadsimts baznīca bija celta uz daudz vecākas baznīcas vietnes. Stāsts ir stāstīts ka baznīcas padome vēlējās aizstāt 14. gadsimtu ceļot ar katrs jauns kādu, bet laidnis iebilstošais.  Padomes locekļi tad uzveda nedaudzus "tuvus netrāpījumus" ar kristošiem akmeņiem un sadrupinošs miezerim kad laidnis bija tur un beidzot viņš piekrita uz jaunas baznīcas.  Pirms kļūstot protestant baznīca, šī baznīca bija, dabiski, Katoļu, un Waterford, Džeimss Rīss mērs, tikt apglabāts šeit.  Viņš bija ļoti dievbijīgs vīrietis un sniedza rīkojumus ka viens gads sekojošs viņa nāve viņa organizācija bija tikt izrakts un skulptūra tikt gatavota no tā par vāku no zārka. Sekojot ir viņa ziņa uz mūsu pauzes.


Tas bija grūts iegūt labu zārka vāka fotogrāfiju, bet ķermenis bija daļēji samazināts un bija tārpi un, pārsteidzoši, vardes iekļāva portretēšanā. Baznīca, kā redzams iepriekš, bija ļoti skaista, un viņiem bija apgabals kas bija izrakts kas parādīja ēku slāņus atpakaļ uz Vikinga ēras.  Sieviete radīja kādas skaista zieda kārtību un iekšējs runājot ar viņu, es atradu būt trīs klasifikācijas kas vakaru.


Cashel Iezis
Šis bija cietoksnis par tūkstoš no gadiem, un vadonis kurš kontrolēja to kontrolēja apgabalu. Kad Svētais Petriks [evangelized apgabalu, vadonis komandā sniedza Iezi baznīcai un katrs liels reliģiozs sarežģīts tikt celts kas ilgstošs līdz Kromvela ērai.  Bez Svētais Petriks Katedrāle, bija māja viņu slavenā zēna korim, bibliotēkām par studijām un par uzrādot manuskriptus, skola, klosteris un kapsēta.  Uz mūsu ceļojuma, mēs aplūkojām modernas bēres kapsētā. Mūsu ceļvedis norādīja mums ka tikai tieši sākotnējs apmēram trīsdesmit ģimeņu kurš bija pirmais apglabātā pēcteči tiek atļauts bēres šodien.

Mūsu ceļvedis parāda reprodukciju no Svētais Petriks krusts. Sākotnējais, tālāk, tikt kustināts telpās kā tas ir gatavots no smilšakmens un būt slikti saēdot. Uz šīs puses ir Svētais Petriks ar viņa laidņa crozier un par citu pusi mokas kas ir gandrīz pilnīgi valkātas prom.  Uzraksts ir tas uz šis plankums Svētais Petriks kristīja vadoni un rituāla kursā, nejauši piespraust vadoņa pēdu uz zemes ar viņa crozier. Vadonis, domājot šo smago pārbaudījumu būt ceremonijas daļa, nesa sāpes no esot caurdurošs heroically.  Nākamo reizi es esmu synod birojā, es gatavojos pārbaudīt ārā Laidņa Burk's crozier un redzēt vai viņš glabā tas asināja.


Svētais Petriks krusts.

Rozes logs katedrālē.  Rozete apaļajā logā ir sašķiebta līdz sāniem atgādināt cienītājus no kā Jēzus galva iekrita līdz sāniem kad viņš mira par krustu. Arī iekšpus katedrāles, kurš pārcieš kāda atjaunošana, būt murālija, tagad gandrīz neredzams, kas norādīja Bībeles sižetiem un vietējas baznīcas vēsturei. Šai katedrālei arī bija vitrāžas logi.


Svētnīcas aizmugure parāda logus kur laidnis būtu apskatījušu cienīšanas pakalpojumu. Gaitenis noveda uz laidņa dzīvokļiem, tagad sadrupinošajiem prom, uz kreisais no fotogrāfijas.  Mūsu ceļvedis norādīja mums ka laidnis uz augstumā no šīs kompleksa slavas un bagātības būt strīdīga persona kurš tika arī mīlēts vai ienīsts, paļaujoties uz ja jūs bijāt viņa augstsirdības un patronāžas saņēmējs vai ne. Viņam arī bija kādas sievas un bērni, kurš nebija neparasts uz tajā laikā.

Arka Karaļa kapelā uz Cashel Iezī.  Virspuses pārstāv Jēzu dažādos viņa dzīvības laikos. Citiem lokiem bija apustuļu un svētais sejas kā redzams tālāk. Kapela bija arī sākotnēji spilgti krāsota, un dažs no krāsas uz arhitektūras detaļām, un murālija var tikt redzēts. Viņi ir restaurējošs.


Šis ir logi kora mājā, tagad pilnīgi atjaunot.  Koris bija gatavots no divpadsmit uz piecpadsmitiem jauniem zēniem kurš bija roka viņu laika zvaigznes. Viņi dzīvoja kopā ļoti ērtā mājā ar prakses telpu, viņas savas virtuves un darbiniekus, lielus kamīnus, un vislabākais no barības.  Kā viņi auga vecāki un viņu balsis mainošas, viņi kļuva Ieža mūki, kalambūrs domājošs. Koris bija iespējams vislielākie klostera izdevumi, un vienā reizē laidnis atļāva korim pazust, kamēr vēl pieņemot naudu no lielākās baznīcas un kopienas atbalstīt viņus.  Bet koris bija pārkārtots kad šis bija atklāts un laidnis bāra.


Kad Kromvela dēls noveda Angļu spēkus Īrijā Cashel Iezis būt mērķis. Viņa pirmā piepūle uz uzvarot Iezi būt neveiksmīgs, bet otrajā reizē viņš piespieda pilsētniekus un ecclesial kopienu iekš šajā tornī.  Baznīca bija likta uz lāpas, katrs iekšējs tornī bija slepkavots, daudzi metams dzīvs no augšas.  Viņu ķermeņi bija piebāzti akā kas bija bijušā tur kopš Bronzas Vecuma, izpostot to mūžīgi.  Baznīcas sarežģītais nekad neatgūt.

Bada kuģis Dunbrody aiznesa 370 pasažierus uz Kanādas lielās emigrēšanas laikā no Īrijas vienā ceļojumā.  Pirmās klases pasažieri koplietoja divas kajītes pakaļgalā, jūrniekiem bija ceturkšņi priekšgalā, un stūrēšanas pasažieriem bija viena blēņa pa ģimenei kuģa zem klājiem vidū. Stūrēšanas pasažieri bija atļauti būt uz klāja viena stunda diena, iztukšot viņu samazgu kausus un pavāru virs atvērtiem ugunsgrēkiem. Pirmās klases pasažieri koplietoja kapteiņa tabulu un varētu bija svaigajā gaisā kā viņi vēlējās. Šis kapteinis bija apsvērts būt laipnāks nekā daudzi, un Dunbrody bija reputācija kā drošāks kuģis, bet citi kuģi bieži zaudēja katrs trešo uz viņu stūrēšanas pasažieru uz slimības puses.  Šis kuģis bija Kenedija fonda pārbūvēts no oriģināliem plāniem un ir burājis uz dažādām ostām Kanādā, Ņujorkā un augsta kuģa vākšanās.Oriģināla biļete par stūrēšanas pasažieriem, šajā gadījumā, Kalens ģimene. Viņi nebija atļauti jebkuru bagāžu bet mazu apģērbu saišķi kā viņi bija piebāzti blēņās, stacked trīs dziļi kas mērīt aptuveni četrus ar sešām pēdām.  Mazāka ģimene būtu jākoplieto ar citiem, kad veikt atsevišķus cilvēkus. Barība vēlošā uz biļetes might vai nemight tikt paredzēts kā sološs, un noteikti būtu nācis ar sīkiem dzīviem apmeklētājiem. Yum.


Mūsu pirmā pietura Dublinā bija Trīsvienība Kolēģija un Kells Grāmata.  Tas ir apgaismota Bībele. Es biju vienmēr iztēlojies lielu grāmatu, bet tas bija tikai aptuveni seši ar četrām collām.  Rakstīšana bija neticami sīka. Es zinu viņiem bija palielinošas lēcas tad un es uzskatu viņi būtu vajadzējuši viņiem darīt šo darbu.  Izstāde bija apgaismojusi grāmatas projektējošās uz sienas lieluma tāpēc mēs varētu redzēt detaļas un paskaidrot daudz no simbolisma lappuses.  Humors bija pašreizējs, peļu un kaķu konferences pierādošs, strīdoties par grauzēju ieradumu no skrubinot par Vadītāju sakristejā. Fotogrāfija nebija atļauta tāpēc mēs piešķiram jums brošūras daļu, ietverot burvīgu dzejoli par mūku un viņa kaķi un viņu darbu.


Dublinas lielpilsētas centrs

mēs laikā, kad saņēmām līdz Dublinai mēs bijām noguruši un neveikt veicām pārāk daudz fotogrāfiju. Mēs gājām apkārt lielpilsētai, apmeklēta Jameson Destilācijas iekārta muzeju (viņi ilgāk vairs ne ražo viskiju Dublinā), veikt upes kreisēšanu kas mūs apskatām daudzi Dublinas redzes no kuģa komforta, nacionālais muzejs (viens no vislabākais mēs esam redzējuši), un aizgāja uz tradicionālas mūzikas vakaru ar overpriced un ne kā labs kā vakariņām ( ārā valstī). Dēļ ekonomijas mums bija 4 zvaigžņu viesnīca ar lieliskām brokastīm tikai 40 eiro pa personai pa naktij. Šis notika uz aptuveni $50 katrs.


Jameson Destilācijas iekārta

Īrija bija skaista, interesants un draudzīgs. Mēs mīlējām dekorācijas, vēsturi un mūziku. Ardievas, Īrija Sala!